Системи антиобледенінняКомпанія THERMON пропонує вам розробки в області систем антизледеніння для захисту від снігу та криги. Ми працюємо в двох широких напрямках: захист від снігу дахів і ринв (системи антиобледеніння покрівлі) і системи сніготанення для відкритих поверхонь.

До чого призводять снігові замети на покрівлі?

У сніговий сезон споруди з плоскими дахами відчувають великі навантаження від скупчення снігу на них. Підталий при тимчасовому підвищенні температури сніг замерзає, блокуючи водостоки. Через це при відлизі на даху утворюється величезне скупчення талої води. Чим більше волога буде залишатися на поверхні покрівлі, тим менше буде термін її експлуатації і вище витрати на ремонт. Прибирання снігу механічним способом може привести до пошкоджень покрівельного матеріалу.

На скатних дахах будівель зледеніння блокує нормальний відтік води. Через це, вона може проникати крізь елементи покриття, викликаючи пошкодження стель і стін. Важкі сніговізледеніння можуть обрушити водостічну систему, а механічна очистка пов'язана з ризиком падіння і не завжди приводить до бажаних результатів.

Ефективне вирішення проблеми

Наша система антизледеніння для покрівлі та водостічних систем, виконана з використанням нагрівального кабелю KGS, допоможе вам заощадити кошти на утримання даху. Системи антизледеніння покрівлі мають здатність протистояти суворим кліматичним умовам. Кабель монтується за допомогою простих ручних інструментів, кріплення виконується допоміжними матеріалами для покрівлі та ринв. Системне приладдя дозволяє прокласти кабель будь-якої довжини, можливі підрізка і кінцеве закладення проводу за «місцем», що виключає необхідність в розрахунку кількості дроту.

Також ми пропонуємо комплекти для швидкого монтажу системи сніготанення:

 • Фітинги для закладення одного нагрівального дроту.
 • Комплект для кінцевого підключення двох кабелів.
 • Блоки управління, що складаються з давача температури і давача вологості. Система обігріву включається при зниженні температури навколишнього повітря нижче 33 ° або при появі вологи у водостоку.
 • Неметалеві з'єднувальні коробки та комплекти для монтажу.
 • Фіксуючі стрічки для установки дроту на зливах.
Боротьба зі снігом на відкритих поверхнях

В даний момент системи антизледеніння на відритих поверхнях грають важливу роль в промислових процесах. Скупчення снігу на місцях складування, снігові замети на територіях і дорогах заважають нормальному функціонуванню виробництва. Для очищення від снігу необхідно використовувати спеціальну техніку, задіяти робочий персонал, витрачати кошти на інструменти та матеріали. Система сніготанення Snotrack має незаперечні переваги в порівнянні з численними пропозиціями щодо обігріву, представленими на ринку. Дана система заснована на використанні скін-ефекту – зменшення амплітуди електромагнітних хвиль, при проникненні всередину провідного середовища. Скін-ефект визначає конструкцію контуру обігріву, який складається з:

 • струмопровідної жили;
 • ізоляційного шару, що захищає від вологи;
 • товстостінної труби (відбувається безпосереднє нагрівання труби при проходженні струму по провіднику).
Основні переваги системи сніготанення Snotrack
 • використання меншої кількості нагрівальних ланцюгів в порівнянні зі звичайними нагрівальними кабелями;
 • можливість швидкого доступу до струмоведучої жили;
 • зниження споживаної потужності.

Компанія ТЕРМОН надає спеціальні рішення для кожного конкретного проекту «Антизледеніння», якщо це є частиною технічного завдання. Вибираючи нас, Ви отримуєте гарантію на тривалу і безаварійну роботу контурів і систем управління ланцюгами обігріву.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: