Обігрів грунту морозильних камерПромислові холодильники використовуються в сферах виробництва, які включають процеси по охолодженню і заморожуванню продукції. Холодильні установки можна розділити на наступні типи:

 • виробничі камери – використовуються для підприємств харчової промисловості;
 • заготівельні камери – проміжні пункти зберігання;
 • розподільчі холодильники – використовуються для логістичних та складських комплексів;
 • холодильники для хутряних виробів.
Проблеми, що виникають при експлуатації морозильних установок

Промислові холодильники представляють собою спеціальні споруди, в яких підлога виконує функцію фундаменту. В процесі роботи, підстава холодильника промерзає. Згодом, температура грунту під камерою опускається нижче 0. Не дивлячись на теплоізоляцію фундаменту, грунтові води і зайва волога утворюють скупчення льоду. Це призводить до здуття грунту, руйнування фундаменту і виходу з ладу всієї холодильної установки, якщо не використовувати обігрів грунту.

Як усунути промерзання грунту?

В недалекому минулому, обігрів підлоги холодильника виконувався за допомогою прокладки труб з гарячою водою. Такі системи не володіють високою надійністю, і неможливо виконати їх регулювання, що призводить до перевитрат теплової енергії. У разі замерзання води в трубопроводі або створенні закупорки через нерозчинний осад, складність ремонту була величезною.

Компанія ТЕРМОН пропонує вам нове покоління систем промислового обігріву морозильних камер, що виконані із застосуванням нагрівальних кабелів постійної потужності і саморегульованих кабелів серії Sx.

Конструкція системи обігріву грунту безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • умови зберігання матеріалів і продуктів;
 • характеристика теплової ізоляції підлоги морозильної камери;
 • середовище, в якому знаходиться холодильна установка;
 • технічне завдання замовника.

Компанія ТЕРМОН перед початком проектування систем обігріву проводить аналіз холодильної установки за технологією теплового моделювання. На підставі отриманих результатів ми допоможемо Вам вибрати кабель, який не тільки задовільнить Ваші запити, але і дозволить:

 • скоротити витрати на утримання морозильних камер;
 • оптимізувати витрати електроенергії;
 • зменшити витрати на установку контуру обігріву.
Функції управління системою

Нагрівальний контур повинен мати в складі надійну систему регулювання, яка дозволить уникнути зайвого нагрівання. Наша компанія пропонує спеціальні контролери серії TC (одиночні, здвоєні, багатоточкові), спрямовані на підтримку заданих параметрів. За допомогою включення-відключення ланцюга можна виконати обігрів фундаменту на вказаній ділянці, а методи пропорційного регулювання і фіксації дозволять знизити коливання температури в контурі, а також виключити утворення вологи. Внести корективи можна як для всієї системи, так і окремих ділянок холодильної камери.

Компанія THERMON виконає розробку систем обігріву з урахуванням Ваших вимог. Ми гарантуємо якість і надійність роботи, безаварійну експлуатацію систем обігріву і холодильної установки.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: