Обігрів резервуарів кабелемОбігрів резервуарів і ємностей за допомогою електричних кабелів

Зберігання рідких продуктів в промисловій сфері відбувається в спеціальних ємностях і резервуарах. Деякі з них повинні знаходитися на відкритому повітрі, а тому дуже важливо підтримувати в них фіксовану температуру і забезпечувати певну в’язкість. Особливо це актуально в холодну пору року. Системи обігріву THERMON відмінно справляються з такими завданнями, адже електрообігрів – це один з найбільш сучасних і прогресивних напрямків.

Електричний обігрів ємностей за допомогою кабельної системи

Щоб підтримувати всередині резервуара або ємності необхідний температурний режим або ж розігріти вміст до певного рівня в’язкості, встановіть кабельний обігрів. Принцип його роботи заснований на використанні саморегулюючих і резистивних кабелів:

 • Саморегулюючий провідник – знижує витрати і підвищує надійність системи. Це можливо завдяки принципу дії даного провідника, так як при зниженні температури навколишнього середовища він підвищує свою потужність, а при підвищенні – знижує.
 • Резистивний провід – використовується для розігріву в’язких речовин (мазут, бітум) та підтримання достатніх високих температур впровадження нових технологічних процесів. Він має постійну потужність і не залежить від коливань температури повітря.

Але як же розрахувати необхідну потужність системи? Для цього потрібно знати кліматичні особливості місцевості, обсяг резервуара або ємності, товщину і тип теплоізоляції, а також визначитися з необхідною температурою для того чи іншого продукту. Наша компанія завжди готова допомогти Вам в цьому і підібрати саме той тип електрообігріву, який буде відповідати всім вимогам.

Елементи для створення системи обігріву резервуарів

Електрообігрів створений на основі нагрівальних кабелів, але система також включає до свого складу ряд конструктивних елементів:

 • терморегулятор і температурний давач;
 • кабель контролю і харчування;
 • шафа управління і захисна апаратура;
 • кріпильні елементи і муфти.

Щоб закріпити нагрівальний кабель на резервуарі, необхідно скористатися алюмінієвим скотчем і спеціальної монтажною стрічкою. Він укладається змійкою або спіраллю і покривається теплоізоляційним матеріалом. Він служить захистом від механічних пошкоджень і погодних аномалій. Обігрів резервуарів за допомогою нагрівальних кабелів може здійснюватися як в звичайних, так і у вибухонебезпечних зонах і секторах.

Компанія ТЕРМОН розробляє і випускає тільки якісну, перевірену продукцію, яка служить довго і надійно. Термін експлуатації складає 25 років і більше. Наша компанія вже давно працює з цією продукцією і створила безліч систем електрообігріву для промислових підприємств нашої країни. Якщо Ви не хочете нести збитки через часті поломки і замерзання рідких продуктів в резервуарах в холодну пору року, то обов’язково оснастіть їх якісним обігрівом. Робіть у нас замовлення, і ми виконаємо його швидко і максимально якісно.
undefined

X

  Зворотний дзвінок

  Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажань  [recaptcha]

  Наша адреса: