Захист від замерзанняЗахист труб, трубопроводів та водопроводу від замерзання

Промисловий сектор працює в безперервному режимі незалежно від умов навколишнього середовища і температури повітря. Але в умовах низьких температурних показників може статися застигання сировини в трубопроводах, промерзання і обмерзання технологічних, каналізаційних труб, а також замерзання водопроводу. Все це негативно позначається на роботі підприємства, змушуючи зупиняти роботу. А такий стан веде до збитків. Ось чому так важливо налагодити надійний промисловий обігрів.

Захист водопроводу від замерзання

Компанія ТЕРМОН пропонує великий асортимент кабелів для систем промислового електрообігріву. Для захисту від замерзання водопровідних і каналізаційних систем, зокрема від створення крижаних пробок у трубах, найчастіше використовують саморегулюючі кабелі нагрівання BSX і RSX:

  • BSX – це провід, в якому потужність залежить від умов навколишнього середовища і варіюється по всій протяжності ланцюга. Коли температура падає, то потужність зростає і навпаки. Може монтуватися внахлест, так як не пошкоджується при зміні температури.
  • RSX – це кабель, який від попереднього відрізняється тим, що може використовуватися в умовах низьких температур, але не повинен піддаватися впливу високих.

Ці провідники можуть підтримувати температуру до 65 С °, тому вони – це надійний захист труб від замерзання. Підходять для нормальних і вибухонебезпечних зон. Але якщо вимоги по температурі і потужності вище, то можна використовувати і інші кабелі.

Захист трубопроводів від замерзання

Для обігріву трубопроводів (коротких і довгих), можуть використовуватися і зазначені вище провідники, але все ж рекомендується вибирати нагрівальні кабелі:

  • HTSX, VSX, HPT – для труб, з температурою до 149 С °.
  • MIQ – з мінеральною ізоляцією, для підтримки температури, що перевищує 149 С °.
  • Трубопроводи підвищеної довжини обігрівають за допомогою проводів послідовного опору TEK і HTEK.

Якщо ж температура нагріву труби повинна бути невисока, то встановлюють паросупутники SafeTrace. Вони мають спеціальне покриття, яке знижує вихідну потужність. Тим самим вдається підтримувати більш низький температурний режим. Тепло рівномірно розподіляється по всій протяжності труби або трубопроводу, немає перегріву, і відсутні гарячі ділянки.

Система обігріву THERMON – це надійний захист від замерзання як окремих труб, так і трубопроводів великої протяжності. Вона однаково підходить для підтримки фіксованої температури сировини і готової продукції, і для обігріву технічних трубопроводів в цехах та інших виробничих приміщеннях (водопровід, каналізація). Наша компанія довгий час співпрацює з великими підприємствами кількох промислових секторів, тому ми маємо значний досвід в організації саме промислових систем електрообігріву. Робіть у нас замовлення, і ми виконаємо роботу максимально швидко і якісно.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: