Про компанію

КОМПАНІЯ ТЕРМОН – ЄДИНА КОМПАНІЯ НА РИНКУ ВИРОБНИКІВ СИСТЕМ ОБІГРІВУ, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО НА РОЗРОБЦІ І ВИРОБНИЦТВІ СИСТЕМ ОБІГРІВУ.

Вузькоспеціалізований підхід до ведення діяльності дозволяє Термон займати особливе становище в своїй галузі. починаючи з 1954 року компанія Термон приділяє всю свою увагу виключно створенню систем електрообігріву, що забезпечують зовнішній обігрів труб, резервуарів і обладнання.

На сьогоднішній день Термон залишається провідною в галузі компанією, що спеціалізується на розробці систем обігріву. Найвища кваліфікація співробітників компанії в поєднанні з широким асортиментом систем обігріву і засобів їх проектування дозволяє нам забезпечити оптимальну вартість володіння нашими рішеннями та врахувати всі особливості їх застосування.

НАША ЦІЛЬ

Домогтися розширення сфер діяльності наших клієнтів за допомогою створюваних нами передових і надійних систем електрообігріву, одночасно забезпечуючи низьку вартість володіння ними. На сьогоднішній день Термон залишається провідною в галузі компанією, що спеціалізується на розробці систем обігріву. Найвища кваліфікація співробітників компанії в поєднанні з широким асортиментом систем обігріву і засобів їх проектування дозволяє нам забезпечити оптимальну вартість володіння нашими рішеннями та врахувати всі особливості їх застосування.

Наша адреса:

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: