Керівний документ по проектуванню

У цьому керівництві з проектування описуються вимоги до обігріву складних трубопроводів. Проектування системи електрообігріву з застосуванням саморегульованих кабелів Термон відрізняється простотою, незалежністю від складності вашого випадку – це може бути невеликий проект або складна мережа трубопроводів і обладнання. Інформація, яка міститься в цьому посібнику з проектування, дозволить читачеві крок за кроком вибрати відповідні нагрівальні кабелі на основі наступних даних:

  1. Розмір труби
  2. Мінімальна температура навколишнього середовища
  3. Тип і товщина термоізоляції
  4. Початкова температура нагрівального кабелю
  5. Необхідна підтримувана температура
  6. Доступні джерела живлення
  7. Максимальна температура впливу
  8. Вимоги, що пред’являються до електричного обладнання (клас зони)

Виконавши описані в цьому посібнику з проектування дії, читач зможе спроектувати, систему обігріву, вибрати необхідні матеріали і / або скласти специфікацію матеріалів для побудови такої системи.

Зазвичай складні трубопроводи є компонентом технологічної системи і складаються з відносно коротких труб з частими Т-подібними відгалуженнями, а також лінійними клапанами, насосами і іншим устаткуванням, необхідним для здійснення технологічного процесу, яке також вимагає обігріву. Довжина ланцюга може становити від часток метра до декількох сотень метрів; в середньому довжина ланцюга становить близько 30 метрів (100 футів) або менше.

У тих випадках, коли необхідно захистити водопровідні лінії від замерзання або підтримувати температуру процесу на рівні до 300 ° F (149 ° C), компанія Термон рекомендує скористатися саморегулюючими нагрівальними кабелями паралельного опору з можливістю підрізання “за місцем”. Коливання тепловтрат ізольованої труби (через обладнання, опір і / або ізоляції) компенсуються завдяки позитивному температурному коефіцієнту (PTC) нагрівального кабелю. Компанія Термон пропонує нагрівальні кабелі, спеціально спроектовані, вироблені і схвалені для самого широкого спектру застосування.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: