Хімічна галузь

Системи обігріву в хімічній промисловості

Якщо говорити про хімічну галузь в промисловому секторі, то вона включає в себе кілька напрямків. Це і основна хімічна промисловість, пов’язана з виробництвом кислот, солей, лугів, і нафтохімічна галузь, фармацевтична, агрохімічна. Сюди можна віднести все, що стосується хімічної обробки різних речовин. Продукція цієї сфери часто потребує обігріву при зберіганні і транспортуванні трубопроводами. Але не всі способи обігріву є слушними, адже продукти хімпромисловості можуть бути досить їдкими і агресивними.

Система промислового обігріву хімічної галузі – труднощі і оптимальні рішення

Хімічна промисловість – це така сфера, де існує необхідність підтримки безперервного технологічного процесу. Летючі продукти вимагають певних температур, які особливо важко підтримувати в холодну пору року. Ось чому при їх транспортуванні і зберіганні так важлива система обігріву. Якщо її не буде, то може виникнути цілий ряд проблем:

  1. Рідини в трубопроводах і резервуарах будуть замерзати, а від цього можуть губитися їх властивості.
  2. Порушуються технологічні процеси, що призводить до поломок системи і переривання роботи.
  3. Чи можуть виникати аварійні ситуації.
  4. Знижується якість транспортуються та зберігаються матеріалів, а з ними і якість кінцевої продукції.

Система промислового обігріву хімічної галузі THERMON допоможе впоратися з усіма цими проблемами. Експлуатаційні витрати при цьому будуть мінімальні.

Система електрообігріву ТЕРМОН – технологія і переваги

Принцип дії цієї системи заснований на використанні спеціальних нагрівальних кабелів. Вони надійні і ефективні навіть в найскладніших умовах. Такі кабелі забезпечують високий ККД і можуть експлуатуватися у вибухонебезпечних зонах. Можуть використовуватися кабелі, що підтримують постійну температуру або ж саморегулюючі варіанти. Електричний промисловий обігрів в хімічній галузі має ряд істотних переваг:

  • оптимізація та регулювання обігріву з використанням найсучасніших технологій;
  • безперервна робота з мінімальними ризиками в небезпечних і екстремальних умовах;
  • запобігання замерзання, труб, трубопроводів, резервуарних ємностей, опалення технічних приміщень;
  • можливість дистанційного контролю і управління системою.

Система промислового обігріву в хімічній галузі – це важливий момент, яким повинні займатися виключно професіонали. Наша компанія має значний досвід в організації систем обігріву промислових об’єктів. Робіть у нас замовлення, щоб одержати високу якість, довгий термін служби і безперебійну роботу вашої майбутньої системи обігріву.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: