Гірничо-металургійний комплекс

Системи обігріву в металургійній галузі

Металургія включає в себе видобуток, обробку, зміну хімічного складу, властивостей і структури чорних і кольорових металів. Сюди також відноситься коксохімія та виробництво вогнетривких матеріалів. Більшість процесів в цій галузі відбувається при високих температурах, а тому дуже важливо забезпечити цю температуру і не дозволити продукції застигнути завчасно.

Надійна і вигідна система промислового обігріву металургійної галузі

Електрообігрів – це одне з передових і найбільш надійних рішень для промислового сектора. Система обігріву THERMON може підтримувати постійну температуру або ж змінювати її завдяки впливу саморегулюючих або резистивних кабелів. З її допомогою можливо забезпечити:

  • Підтримка фіксованого температурного режиму в трубопроводах, по яких транспортуються метали в рідкому вигляді. Якщо станеться застигання продукту в трубопроводі, то його подальша експлуатація буде неможлива.
  • Обігрів резервуарів і ємностей для зберігання.
  • Підтримка певної температури в цехах і технічних приміщеннях.

Металургійна промисловість, крім видобутку та обробки чорних і кольорових металів, включає в себе ГЗК, збагачувальні підприємства, коксохімічні і феросплавні заводи. І техпроцеси кожного з них потребують забезпечення та підтримки стабільних високих температур. Наша компанія тісно співпрацює з металургійними підприємствами в області налагодження та обслуговування електрообігріву. Промисловий обігрів ТЕРМОН – це надійне рішення, яке позитивно позначиться на діяльності вашого підприємства.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: