Обігрів трубопроводів


Кабельний обігрів трубопроводів

У різних промислових галузях використовуються трубопроводи різного діаметру і призначення. Проблеми виникають через те, що при зниженні температури навколишнього середовища підвищується в’язкість продукту, що транспортується, відбувається замерзання води, виникають пробки, звужується прохідний перетин. Все це веде до поломок, зниження якості продукту або повної зупинки виробничого процесу на певний період часу. Всього цього можна уникнути, якщо налагодити обігрів трубопроводу.

Система електрообігріву трубопроводів THERMON

Компанія ТЕРМОН виробляє нагрівальні кабелі, які підходять для підтримки фіксованої температури труби, контролю в’язкості продукту, що транспортується і захисту від повного замерзання. Обігрів трубопроводу електрокабелем має ряд переваг:

  • Може використовуватися як в звичайних, так і у вибухонебезпечних зонах. Кабелі не схильні до займання і горіння, а також їм не страшний ультрафіолет.
  • Економічний, так як перетворює електричну енергію в теплову максимально ефективно і без втрат.
  • Легкий в монтажі, адже дроти можна підрізати за місцем.
  • Розділений на сектори, які працюють автономно. Якщо відбувається поломка в одному секторі, то інша частина системи продовжує функціонувати на повну потужність.

Обігрів трубопроводів здійснюється за допомогою різних кабелів: саморегулюючих, граничної і постійної потужності. Вибір залежить від довжини труби і необхідного температурного режиму.

Кабель для обігріву труб – особливості вибору

Якщо ви зібралися обладнати трубопровід системою електрообігріву, то необхідно визначитися з кількома параметрами:

  • Розрахувати тепловтрати трубопроводу.
  • Визначити необхідну потужність кабелю і його довжину.
  • Підібрати відповідний тип провідника.

Для обігріву трубопроводів рекомендують наступні кабелі:

  1. Саморегулюючі варіанти HTSX і VSX, а також кабель граничної потужності HPT. Ці варіанти можуть підтримувати температурний режим до 149 С ° і витримують вплив температури пропарювання. Вони популярні при монтажі систем, основною функцією яких є підтримка певного рівня в’язкості.
  2. Нагрівальний кабель для обігріву трубопроводів послідовного опору постійної потужності MIQ. Провідник з мінеральною ізоляцією, який потрібен для підтримки температури труби понад 149 С °.
  3. Провід послідовного опору TEK і HTEK. Вони потрібні для трубопроводів великий протяжності.

Для труб, в яких потрібно підтримувати невисоку температуру, ідеально підійдуть паросупутники. Якщо ж система обігріву трубопроводів піддається впливу високих температур, то варто скористатися теплопровідною сумішшю ТЕРМОН.

Промислові системи обігріву THERMON – це висока якість і довгий термін експлуатації. З їх допомогою можна також зменшити знос трубопроводу і максимально зберегти корисні властивості сировини або готового продукту. Наша компанія розробить для Вас найбільш підходящу систему електрообігріву та здійснить її монтаж швидко і надійно. Робіть у нас замовлення, і Ви отримаєте функціональний і довговічний обігрів для труб і трубопроводів Вашого підприємства.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: