Обігрів КВПУ наш час електроніка і вимірювальні системи проникли в усі сфери автоматичного виробництва, стаючи їх невід’ємною частиною. Робота електронних і вимірювальних приладів не повинна залежати від параметрів навколишнього середовища. При зниженні і перепадах температури, підвищенні вологості, змінюється опір в елементах мікросхем і інформаційних шинах технічних засобів АСУ ТП. Це призводить до зниження точності обладнання, неможливості правильного відображення показань і помилок в роботі електронного обладнання.

Переваги систем електрообігріву для шаф автоматики

Компанія ТЕРМОН – флагман серед представників ринку, що пропонують рішення задач з обігріву шаф автоматики. Система обігріву виконана із застосуванням нагрівальних кабелів паралельного опору постійної потужності. Це один з найбільш прогресивних варіантів на сьогоднішній день, і він добре зарекомендував себе в багатьох промислових галузях. Встановивши систему електрообігріву, ви отримаєте наступні переваги:

  • Надійна і безаварійна робота шаф КВП. Збереження заданих температурних умов захистить системи управління від умов навколишнього середовища.
  • Зниження витрат у порівнянні з існуючими системами обігріву. Термочохли і утеплені захисні шафи громіздкі і дорогі, а також ускладнюють доступ до контрольної апаратури.
  • Простота монтажу. Підключення кабелю виконується за допомогою кінцевих заправлень та фітингів, провід можна підрізати «за місцем», установка займає мінімальний час.

Система промислового обігріву контрольно-вимірювальної апаратури складається з наступних елементів:

  • нагрівальна частина – безпосередньо провід та системні приналежності для його монтажу;
  • контрольно-розподільна система – виконує подачу напруги на ланцюги включення і комутацію контрольних сигналів;
  • система управління – давачі і контролери, що фіксують стан середовища усередині ящиків з вимірювальним обладнанням.

Ми готові зробити обігрів шаф автоматики для Вашого виробництва нашим пріоритетним завданням. Фахівці нашої компанії виконають всі необхідні розрахунки, допоможуть Вам у виборі нагрівального кабелю, а також підберуть системні приналежності і автоматичне керування. Ми забезпечимо надійне функціонування Вашого обладнання з мінімальними затратами на установку та експлуатацію систем обігріву.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: