Компанія THERMON готова запропонувати нагрівальні кабелі, стійкі до перегорання, що володіють підвищеним терміном експлуатації. Кабелі паралельного опору складаються зі спеціальної нагрівальної матриці, яка паралельно з'єднується з струмоведучими жилами. Система обігріву, виконана таким кабелем, повинна мати невелику довжину, вихідна потужність контуру не змінюється на всій протяжності трубопроводу.

Переваги вибору кабелів паралельного опору

Вибираючи провід для обладнання промислового обігріву окремого об'єкта або цілого виробничого комплексу, потрібно ретельно зважувати всі за і проти. Переваги кабелів паралельного опору полягають у наступному:

  • Великий термін експлуатації. В якості ізоляції для кабелю використовуються фторполімери, які розширюють температурний діапазон для використання, а також додають стійкості при роботі в агресивних середовищах (масла і кислоти).

  • Ремонтопридатність. За допомогою системного приладдя можна швидко відновити роботу провідника при його пошкодженні.

  • Здатність нормально функціонувати в зонах високих температур.

  • Економічність. Знижене енергоспоживання за рахунок застосування термостабільних сплавів.

Особливості монтажу кабелів паралельного опору

Кабель можна різати на частини будь-якої довжини, з одного боку виконуючи приєднання до джерела живлення, з іншого – кінцеве закладення.

Він має високу міцність при великій гнучкості, може монтуватися з радіусом вигину до 1 мм, що підходить для установки на обладнання будь-якої складності і конфігурації.

Компанія ТЕРМОН реалізує передові розробки в області проводів для систем обігріву. Особливе місце на ринку продажів займає нагрівальний кабель паралельного опору постійної потужності FP.

Конструктивні особливості кабелю FP
  • Струмопровідні мідні шини площею перетину 3,3 мм².

  • Нагрівальні елементи з ніхрому. Служать в якості провідної нагрівальної матриці, кожен елемент якої паралельно підключений до проводів з напругою.

  • Шар зі скловолокна, який грає роль термозахисту.

  • Мідне оплетення. Екранує шар, захищає кабель від зовнішніх електромагнітних впливів. Через оплетення виконується заземлення.

  • Фторполімерна оболонка. Додатковий захист від механічних пошкоджень, що збільшує термін служби в агресивному середовищі.

Робота проводу кабеля в простій властивості – нагрівання провідника при проходженні по ньому струму. З підвищенням температури кабелю, збільшується його опір, сила струму і потужність знижуються. При охолодженні відбувається зворотна дія. Однією з особливостей нагрівального кабеля є його постійна робота. При зміні температури змінюється тільки інтенсивність роботи. Щоб відключати ланцюги обігріву від харчування, необхідно застосовувати автоматичні вимикачі і термостати.

Позитивною стороною роботи кабеля FP є відсутність обладнання для розподілу напруги. Він має практично постійну потужність на метр довжини при різних температурах.

Скористайтеся послугами нашої компанії для проектування і установки систем обігріву з нагрівальними кабелями постійної потужності. Ви отримаєте максимальну якість і надійність за прийнятну ціну. Ми маємо значний досвід, і довгий час співпрацюємо з великими підприємствами в різних промислових галузях.

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: