Попередньоізольовані трубки THERMOTUBE

Попередньоізольовані трубки THERMOTUBE

Максимальна температура експлуатації:204 °C

ThermoTube є окремою ізольованою робочою трубкою, що ідеально підходить для транспортування пару, гарячих і холодних рідин, газів і холодоагентів. Попередня ізоляція трубки виконана з негігроскопіческого скловолокна. Для обробки трубки використовується тепловідбивна фольга і атмосферостійке зовнішнє покриття. Імпульсна трубка ThermoTube готова до негайного відвантаження клієнтам в декількох стандартних конфігураціях. Крім того, імпульсні трубки ThermoTube можуть бути виконані з ряду інших матеріалів, які використовуються для виробництва робочих трубок, з різною товщиною стінок і різних зовнішніх покриттів відповідно до особливостей середовища їх застосування.

Імпульсна трубка ThermoTube поставляється в бухтах великої довжини, що забезпечують її швидкий і простий монтаж. Оскільки імпульсна трубка ThermoTube є попередньоізольованою, її монтаж може бути виконаний шляхом виконання єдиної операції, на відміну від того, що вимагаються численні дії для монтажу трубки, що використовує матеріали, що встановлюються за місцем її експлуатації. Ще більше полегшує монтаж імпульсної трубки ThermoTube можливість кріпити її до використовуваних кабельних лотків, кутів, каналів, опор і двотаврових балок.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X