Теплопровідна суміш T-75 MID-RANGE

Теплопровідна суміш T-75 MID-RANGE

Теплопровідна суміш T-75 має особливий склад, що надає суміші рівну структуру і виняткову міцність зчеплення. Рівна структура дозволяє легко наносити суміш на поверхневі нагрівальні елементи, такі як нагрівальні елементи для резервуарів HeetSheet® і інші листові обігрівальні панелі в середовищах, температура яких перевищує граничні значення температури сумішей, які не тверднуть, що становить 190 ° C (375 ° F). Дану суміш також можна наносити на паросупутники або використовувати термальну рідину теплосупутниками, які кріпляться до трубопроводів і обладнання з метою їх обігріву або охолодження. Теплопровідна суміш T-75 забезпечує високоефективну теплопровідність, яку Ви встановлюєте на поверхні нагрівального елементу в межах допустимого для даного елемента діапазону температур. Крім трубчастих теплосупутників теплопровідну суміш T-75 також можна наносити на поверхню обтискних нагрівальних елементів або поверх жорстких теплосупутниками труб з малим діаметром.

Теплопровідна суміш T-75 володіє чудовими характеристиками змочування поверхні, що забезпечують високу швидкість теплопровідності, коли потрібна надійний тепловий зв’язок. Контактний опір в місці з’єднання теплопровідної суміші і нагрівання поверхні знижує швидкість теплопровідності. Опір теплопровідності стає сильнішим під впливом відкладень, іржі, мастильних матеріалів та інших забруднюючих речовин, які не були видалені з контактної поверхні перед нанесенням теплопровідної суміші. Контактні поверхні слід готувати так само, як поверхні, які обробляються фарбою або ґрунтовкою. Попередню обробку поверхні слід виконувати відповідно до інструкцій і технічними вимогами до підготовки поверхонь Товариство виробників захисних покриттів і міжнародного підрозділу Національної асоціації інженерів-фахівців з корозії. Паросупутники, що використовують термальну рідину теплосупутниками з нанесеною належним чином теплопровідної сумішшю T-75 мають коефіцієнт теплопровідності від 20 до 40 Btu / ч-фут2- ° F (114-227; Вт / м2-° C).

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X