Обігрівачі повітря і приміщень

Каталог товарів
 • Ідеальний варіант промислового електрообігріву підприємств, що відрізняються складними умовами експлуатації і потребують підвищеної надійності. Монтуються на підлогах болю стінах ремонтних майстерень, офісних приміщень, кабін кранів, транспортних станцій, трамваїв, поїздів, а також приміщень, з мінімальним ступенем небезпеки. Вироби відрізняються високою якістю, стійкістю до ударів, стійкістю до прояву корозії.

  Для виготовлення продукції компанії Thermon, сертифікований розробник використовує перфоровану сталь марки 14. Захист нагрівальних елементів здійснюється екраном з нержавійки зниженої щільності, що подовжують період експлуатації. У Києві можна купити агрегати, з вбудованим термостатом або не мають дистанційного вимикача. Для замовлення з доставкою по Україні доступні моделі з трифазним і однофазним типом підключення, потужністю 2-3 кВт.

 • Канальний нагрівач Thermon від сертифікованого розробника має високу якість і гідними експлуатаційними характеристиками. Устаткування призначене для промислового електрообігріву повітря і безпечних газів. Обігрівачі встановлюються в будь-якому положенні: збоку, знизу, зверху воздуховода. Монтажна пластина, виготовлена ​​з нержавіючої сталі, несприйнятлива до появи корозії і забезпечує надійну фіксацію.

  При дотриманні відповідних вимог, що пред’являються до швидкості повітряних потоків, температура вихідного повітря досягає 600 градусів. Потужність обладнання коливається в межах 5-85 кВт, що дозволяє замовити модель, що відповідає вимогам. Діапазон напруги становить 208-600 В. Універсальний, зручний в експлуатації джерело тепла, можна купити в Києві за ціною виробника з доставкою по всій Україні, незалежно від регіону.

 • Дані високоефективні нагрівачі виробляє компанія Thermon, яка є їх сертифікованим розробником. Вони призначаються для запобігання від конденсату і промерзання експлуатованих панелей управління.

  Нагрівач PH проводиться в декількох варіантах потужності, від 125Вт, до 800Вт. Для циркуляції повітря усередині панелі, щоб уникнути нерівномірного розподілу температури застосовується вентилятор.

  Нагрівач PXFT використовує в своїй роботі принцип природної конвекції. Його потужність знаходиться в діапазоні 50-600Вт.

  Обидві моделі обладнання промислового електрообігріву, мають вбудовані в свою конструкцію термостати.

  Особливості:

  • На дане устаткування є сертифікат EAC
  • Помірна ціна при досить високій якості виконання

  На території України, замовити та купити дані нагрівачі, можна, в тому числі, в місті Києві.

 • Нагрівачі компанії Thermon призначені для виробництва технологічної пари в комерційних і промислових цілях, включаючи автоклави, системи мийки і хімічного очищення, нагрівальні ємності, інше обладнання. До особливостей продукції відноситься висока якість, швидка зміна періодів пуск / охолодження, мінімальна питома потужність, стійкість до механічних навантажень, відсутність шуму, вібростійкість.

  Зручність монтажу обумовлено можливістю розміщення блоку в вертикальних і горизонтальних поверхнях, корпусном / бескорпусном варіанті. Установка виконується за допомогою спеціальних монтажних кронштейнів. Технологічна система сертифікованого розробника повністю відповідає вимогам умов промислового обігріву. Агрегат можна купити в Києві за ціною виробника або замовити з доставкою по регіонах України.

 • Нагрівальні агрегати підвищеної міцності сертифікованого розробника Thermon використовуються для промислових або комерційних приміщень. Устаткування, оснащене примусовою подачею повітряних мас, було створено для промислового електрообігріву в умовах суворого виробництва. Це відмінний варіант для гаражів, технічних або торгових приміщень, котелень, фасадів і вітрин магазинів, багато чого іншого.

  Висока якість конструкції і передовий дизайн складуть конкуренцію багатьом моделям. З огляду на умови експлуатації та особисті потреби, в Києві можна замовити додаткові засоби управління, термостати або настінні кронштейни, які не передбачені стандартною комплектацією. У цьому випадку ціна пристрою буде трохи більше. Телефонуйте нам за телефоном, щоб купити в Україні продукцію виробника.

 • Нагрівальні агрегати серії GE від Thermon, призначені для використання тільки в звичайних умовах. Купити їх можна для обігріву приміщень комерційного та виробничого призначення. Вони не стосуються екстремальних умов в промисловому електрообігрівання.

  Серія GE хоч – стандартна комплектація моделей. За рахунок використання при складанні матеріалів високої якості, їх показники перевищують характеристики аналогічних установок інших виробників.

  Нагрівальні агрегати GE від сертифікованого розробника мають такі особливості як, епоксидне покриття ASA61, регульовані повітроводи, елементи з мінеральною ізоляцією. Доступний замовлення з можливістю зміни з 1-ою на 3-фазне і вихідною потужністю від 2 до 40 кВт.

  Доставка можлива в будь-які регіони країн СНД, в тому числі України. Умови доставки вантажу до Києва і остаточна ціна уточнюються окремо.

(ru)

Обогреватели воздуха и помещений

Торговая марка Caloritech, входящая в состав компании Thermon, производит электрические обогреватели воздуха и помещений широко спектра действия и функциональности. Рассмотрим особенности оборудования более подробно.

Обзор обогревателей воздуха и помещений

Промышленные обогреватели воздуховодов

Устройство можно монтировать в любой точке трубопровода (вверху, внизу, сбоку), широкий ассортимент моделей позволяет выбрать модель мощностью от 6 до 84 кВт. Благодаря сменным нагревательным элементам, процесс обслуживания оборудования не трудоемкий.

Нагреватели коммерческих каналов

Используются в системах предварительного и повторного нагрева воздуха, также для нагрева кондиционированного воздуха. Устанавливаются в воздуховоды жилых домов, коммерческих и общественных сооружений. Максимальная мощность моделей составляет 120 кВт, напряжение находится в диапазоне от 120 до 600В.

Конвекционный обогреватель

Нагревательный элемент имеет оболочку из нержавеющей стали, корпус покрыть муаровой эмалью горячей сушки. За счет этого, увеличивается срок эксплуатации обогревателя. Устройство хорошо прогревает как жилые, так и коммерческие помещения, также используется в кабинах кранов, вагонах, охранных и других неотапливаемых помещениях.

Нагреватели с принудительной подачей воздуха

Используются для обогрева промышленных, коммерческих, бытовых помещений. Возможна эксплуатация в суровых условиях. Корпус изготовлен из листовой стали, толщиной 18 мм, поверхность имеет эпоксидное покрытие. Серия представлена 35 моделями, имеющими мощность от 2 до 40 кВт и напряжение от 208 до 600В.

В качестве дополнительных опций доступен:

 • термостат;
 • панель управления;
 • крепеж для настенной установки.

Инфракрасные обогреватели

Производят нагрев предметов, оставляя температуру воздуха неизменной. Для покупателей доступны разные тип комплектации, например, с кварцевой или ультрафиолетовой лампой. Приборы предназначены для бытового использования. Диапазон мощности составляет от 0,5 до 10 кВт, напряжение – от 120 до 600 В.

Нагреватель панелей и корпусов

Оборудование предназначено для поддержания необходимой температуры:

 • блока управления;
 • панели управления;
 • насосной станции и др.

Возможен монтаж на горизонтальную или вертикальную поверхность, должен использоваться только внутри помещений, имеет встроенный термостат с диапазон температур от 0 до – 50 градусов.

Обогреватель воздухопроводов взрывобезопасный

Используется для нагрева воздуха, газов на нефтеочистительных предприятиях, угольных шахтах, химической промышленности. В качестве рабочего элемента используется ореберенная трубчатая система, изготовленная из стали, имеет никелированное покрытие, что обеспечивает эффективный нагрев.

Заказать и приобрести обогреватели воздуха, можно на сайте интернет-магазина Thermon. При возникновении вопросов, воспользуйтесь помощью специалистов компании, заказав обратный звонок. Вам помогут выбрать оборудование, при необходимости, проведут расчеты. Доставка производится как в Киев, так и в остальные города Украины.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: