Електронний модуль управління TraceNet™ ECM-OS™

Електронний модуль управління TraceNet™ ECM-OS™

0,0 rating

(0 из 5)  -   1Коментарів немає

THERMON
Купити

Електронний модуль управління компанії Thermon, призначений для контролю ланцюгів кабелю, що гріє в промисловому електрообігрівання. Модуль контролює електричні ланцюги, які захищають трубопроводи від замерзання і підтримують температуру. Він підключає датчики, а також харчування нагрівальної ланцюга.

До складу комплекту від сертифікованого розробника Термон входить – монтажний кріплення для установки на трубі, який виконаний з армованого полімерного матеріалу. Сполучна коробка, монтажний кронштейн з нержавіючої сталі. Завдяки високій якості, корпус вироби надійно захищає внутрішні механізми від пилу і вологи. Електронний модуль управління, який доступний для замовлення, дозволяє регулювати температуру, заощаджує енергію, робить це максимально точно. Купити обладнання за невисокою ціною можна на нашому сайті з доставкою в Київ і по всій Україні.


Залишити коментар

  •    

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: