Приладдя різного призначення

Каталог товарів
 • Резистивний датчик температури Thermon PTD-100 розроблений для підвищення точності вимірювань між датчиками керуючого входу і контролерами. Сертифікований розробник Термон займається виробництвом високотехнологічного обладнання для промислового електрообігріву. Резистивні датчики дозволяють уникнути необхідності в використанні бар’єрів між датчиками і контролерами в установках, де датчик розташований у вибухонебезпечній зоні, а контролер в безпечній зоні.

  Висока якість зовнішньої оболонки з нержавіючої сталі марки 316L з заземленим екраном запобігає дії електромагнітного випромінювання, це забезпечує точність вимірювань. Довжина датчика становить один метр, довжина вивідних проводів становить 150 мм. Інтервал температури на кінці датчика може становити від мінус 200 до плюс 500 градусів за Цельсієм. Максимальна температура сальника дорівнює 100 градусам.

  Замовити датчик можна на нашому сайті в Києві і інших містах України. Купити усі товари можна за привабливими цінами.

 • Сертифікований розробник Thermon виробляє кабельні сальники і заглушки для введення броньованих кабелів живлення Brass GlanDS. Вони призначаються для введення броньованих кабелів живлення, а також закриття отворів в сполучній коробці для промислового електрообігріву.

  Висока якість обладнання дозволяє експлуатувати його у вибухонебезпечних зонах, а також при екстремально низьких температурах доходять до мінус 60 градусів за Цельсієм. На території України обладнання Термон вельми популярне. Кабельні сальники і заглушки для введення броньованих проводів живильних кабелів виготовлені зі сплаву металів. Купити за привабливою ціною представлене обладнання можна в Києві і через наш сайт. Ми завжди раді обслужити Вас.

 • Продукція компанії Thermon призначена для фіксації і ущільнення броньованих кабелів великого перетину в пластмасовій або броньованої ізоляції. Використовуються при підключенні промислового електрообігріву стаціонарного, пересувного або переносного типу. Елементи відносяться до Ех-компонентів і застосовуються для вибухозахищеного електрообладнання, що має 2 групу відповідності.

  Купити заглушки / сальники в Києві можна різних розмірів і способів кріплення: різьбовій і накладної тип. Вироби сертифікованого розробника відрізняються високою якістю, міцністю різьбових з’єднань, пристойною герметичністю. Вибухозахищене виконання повністю відповідає технічному регламенту ТЗ, і забезпечується завдяки виконанню вимог ГОСТ. Замовити сальники / заглушки для броньованих кабелів в Україні, можна за ціною виробника, зателефонувавши за вказаним номером.

 • Сертифікований розробник компанія Thermon виробляє високоякісну продукцію. Комплект проходу крізь термоізоляцію IEK-SX призначений для захисту, а також ущільнення нагрівального кабелю, одночасно дозволяє ввести його в ізоляційний шар.

  Комплект призначений для експлуатації у вибухонебезпечних зонах кількох категорій, так і в невибухонебезпечних зонах. Універсальність комплекту дозволяє застосовувати його в різних температурних умовах. У тому числі виробляти монтаж при екстремально низькій температурі в мінус 40 градусів. Замовити комплект можна для кабелів різного перетину.
  Купити комплект проходу крізь термоізоляцію IEK-SX можна за привабливими цінами в Києві, а також інших містах України. Ми завжди раді Вас обслужити, проконсультувати і допомогти з вибором.

 • Кронштейн для монтажу від сертифікованого розробника Thermon призначений для закріплення сполучних коробок, термостатів відразу до трубопроводу. Даний кріпильний кронштейн без проблем кріпиться до труби. Для цього потрібно купити сполучні бандажні стрічки з нержавіючої сталі марок В-4 для труб діаметром 100мм, В-10 для труб діаметром 250мм, В-21 для труб діаметром 530мм.

  Ця модель може використовуватися в організації промислового електрообігріву разом з неметалевими жорсткими удароміцними сполучними коробками Термон моделей JB-K-0, JB-K-1, JB-K-2, з температурою впливу 90 градусів, з двома варіантами корпусів і напругою 750 В. Розмір листа кронштейна 140 на 40мм, розмір ніжки 110мм.

  Консоль зроблена з нержавіючої сталі марки 304, високої якості. Замовити кріплення можна в нашому магазині, з доставкою в Київ та інші міста України. Завжди раді запропонувати товари за прийнятними цінами і оформити замовлення.

 • Алюмінієва стрічка для покриття нагрівального кабелю сертифікованого розробника Thermon призначена покривати суцільним поздовжнім шаром гріючий кабель, а також може застосовуватися для кріплення кабелю до труб або обладнанню.

  Стрічка, що застосовується в промисловому електрообігрівання здатна витримати температуру максимального впливу в 150 градусів за Цельсієм. Алюмінієва стрічка для покриття нагрівального кабелю доступна до замовлення має високу якість. Дозволена температура для монтажу досягає мінус п’яти градусів. Розмір стрічки 55 метрів на 50 мм. Товари можна купити за прийнятними цінами в нашому магазині з доставкою в Київ та інші міста України. Наші співробітники завжди раді Вас проконсультувати і допомогти з вибором потрібного товару.

 • Компанія Thermon виробляє високоякісне обладнання для промислового електрообігріву. Продукція відома далеко за межами США. Сертифікований розробник Термон виробляє кілька видів кріплення стрічки для закріплення нагрівального кабелю на трубопроводі.

  Кріпильні стрічки марки FT-TL-33 призначена для кільцевого бандажа з інтервалом в 30 сантиметрів. Має розміри 33 метра на 12 міліметрів. До складу стрічки є до замовлення входять скловолокно. Монтажна стрічка призначена для закріплення нагрівальних кабелів на трубопроводі в кілька витків. Виробник рекомендує робити два-три витка навколо кабелю. Роблячи відступи розміром в 300мм.

  Кріпильна стрічка FT-1H-33 має розміри 33 м на 12мм. Робоча температура до 93 градусів зі знаком плюс. Матеріал виготовлення скловолокно.

  У нашому магазині можна купити за прийнятною вартістю кріпильні стрічки в Києві і інших містах України.

 • Комплекти для виконання лінійного зрощування Thermon SCTK можуть використовуватися з будь-якими нагрівальними кабелями паралельного опору і сполучними коробками.

  Термон є сертифікованим розробником обладнання для промислового обігріву. А також лідером продажів в Києві і на території всієї України.

  Комплект для лінійного зрощування можна використовувати в потенційно небезпечних зонах, а також зона, що не мають класифікації. Висока якість матеріалів дозволяє монтувати обладнання при екстремально низьких температурах до мінус 60 градусів за Цельсієм.

  Захист неметаллического корпусу має міжнародну сертифікацію IP66. Робоча температура навколишнього середовища може варіюватися від мінус 60 до плюс 55 градусів за Цельсієм.

  Замовити і купити обладнання за привабливою ціною можна на нашому сайті, а також є можливість замовити доставку в Київ і міста України.

 • Компанія Thermon це сертифікований розробник комплектів, обладнання для промислового електрообігріву. Комплекти підключення харчування і кінцевої закладення PETK застосовують для підключення до мережі і кінцевий закладення.

  Клеми виготовлені з нікельованої міді високої якості, що дозволяє уникати корозії і забезпечувати безперебійне живлення на всі протяжності електричного кола. У комплект підключення харчування, який доступний для замовлення входить – герметик, сполучна гільза, кінцева закладення, що попереджає табличка, кожух жовто-зеленого кольору, інструкція по монтажу комплекту. Установка може бути проведена в екстремально низьких температурах доходять до мінус 60 градусів за Цельсієм.

  Наш магазин представляє обладнання для забезпечення промислового електрообігріву. Замовити і купити яке можна в Києві та інших містах України.

(ru)

Принадлежности различного назначения от Термон: разновидности и особенности товаров

Создание системы обогрева на различных производственных объектах требует не только подбора качественного оборудования, но и надежных и качественных аксессуаров систем электрического обогрева. В каталоге компании Термон, которая не первый год занимает лидирующие позиции по производству оборудования и дополнительных принадлежностей для монтажа, можно найти все необходимое для создания качественной и эффективной системы обогрева, даже в условиях опасной и взрывоопасной среды.

На сайте Вы сможете выбрать дополнительные принадлежности различного назначения. К данной категории относятся:

 • Специальные ленты, которые создаются на алюминиевой основе. Главным предназначением является покрытие проводов, кабелей.
 • Ленты для крепления. С их помощью монтажники имеют возможность зафиксировать нагревательные провода на объекте обогрева, в частности трубопроводе.
 • PTD-100 – датчик для отображения температуры.
 • Кабельные сальники и заглушки.
 • Разнообразные комплекты для монтажа при условии создания прохода, линейного сращивания или конечной заделки.
 • Крепежные элементы (кронштейн).

Каждый и представленных продуктов изготавливается только из качественных материалов, которые устойчивы к внешним воздействиям.

Специальные ленты, которые создаются на алюминиевой основе, используются для полного покрытия проводов. В каталоге можно выбрать ленты AL-20L, AL-20H, AL-30L, AL-30H.

Датчик PTD-100 используется для отслеживания температуры. При покупке стоит обратить внимание, что устройство будет поставляться вместе с соединительными трубками и специальным сальником.

Кабельные сальники и заглушки для ввода бронированных питательных кабелей BraSS GlanDS рекомендованы для использования при вводе бронированных кабелей питания и для закрытия отверстий при эксплуатации соединительных коробок от компании Термон.

Заглушки и сальники для кабелей представлены моделями М20 и М25. С их детальными характеристиками можно ознакомиться на официальном сайте производителя.

Комплект IEK-SX могут использоваться как во взрывоопасных, так и безопасных зонах в производственных помещениях.

Комплекты SCTK используются для того, чтобы сращивать нагревательные провода с параллельным сопротивлением. Могут использоваться с соединительными коробками от компании Термон.

Комплекты PETK могут использоваться в комплекте с любыми нагревательными проводами, соединительными коробками Термон.

Крепежные ленты, для закрепления нагревательного кабеля на трубопроводе представлены моделями FT-1L, FT-1H. Эти аксессуары предназначены для того, чтобы закреплять нагревательные провода на трубопроводе. При этом, фиксация должна осуществляться через каждые 30 см. исключением являются отдельные случаи, которые прописаны в нормах или в спецификациях.

Крепежный кронштейн XP-1 изготавливается из прочной нержавейки, которая имеет перфорацию. Она предназначена для того, чтобы монтировать термостаты и соединительные коробки Термон.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажань



Наша адреса: