Кабельні сальники і заглушки для введення неброньованих живильних кабелів

Кабельні сальники і заглушки для введення неброньованих живильних кабелів

(0 из 5)  -   1Коментарів немає

THERMON
Купити

Продукція компанії Thermon призначена для фіксації і ущільнення броньованих кабелів великого перетину в пластмасовій або броньованої ізоляції. Використовуються при підключенні промислового електрообігріву стаціонарного, пересувного або переносного типу. Елементи відносяться до Ех-компонентів і застосовуються для вибухозахищеного електрообладнання, що має 2 групу відповідності.

Купити заглушки / сальники в Києві можна різних розмірів і способів кріплення: різьбовій і накладної тип. Вироби сертифікованого розробника відрізняються високою якістю, міцністю різьбових з’єднань, пристойною герметичністю. Вибухозахищене виконання повністю відповідає технічному регламенту ТЗ, і забезпечується завдяки виконанню вимог ГОСТ. Замовити сальники / заглушки для броньованих кабелів в Україні, можна за ціною виробника, зателефонувавши за вказаним номером.


Залишити коментар

  •    

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: