Комплекти для лінійного зрощування TermInaTor ZS або FAK

Комплекти для лінійного зрощування TermInaTor ZS або FAK

(0 из 5)  -   1Коментарів немає

THERMON
Купити

Комплекти для промислового електрообігріву Thermon моделей ZS, FAK дозволяють забезпечувати лінійне зрощення трубок TubeTrace з електричним обігрівом поза термічної ізоляції. Висока якість продукції від сертифікованого розробника дозволяє зовнішній оболонці комплектів не нагрівається вище температури в 60 градусів за Цельсієм, при температурі предізоляціонних трубок в 593 градуса (максимально).

Дане обладнання призначене для вибухонебезпечних зон першої категорії. Комплекти забезпечать швидке і надійне з’єднання. Дозволений інтервал температур, при яких можна виконувати роботи по монтажу, від плюс 55 до мінус 60 градусів за Цельсієм.

У нашому каталозі можна знайти великий вибір обладнання та комплектуючих для електричного обігріву. Купити комплекти за привабливою ціною можна в нашому магазині в Києві і інших містах України. Із задоволенням відповімо на Ваші запитання.


Залишити коментар

  •    

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: