Коробки підключення живлення TermInaTor ZP

Коробки підключення живлення TermInaTor ZP

(0 из 5)  -   1Коментарів немає

THERMON
Купити

Thermon Terminator ZP неметалеві коробки для підключення харчування, створені сертифікованим розробником для з’єднання трьох нагрівальних кабелів. Їх багатофункціональність дозволяє також застосовувати коробки для з’єднання і розведення кабелів.

Завдяки високій якості установка обладнання для промислового електрообігріву можлива у вибухонебезпечних зонах, з категорією EEx e T6 / T4. До замовлення доступні варіанти настінного кріплення. Стандарт міжнародної класифікації IP66, експлуатація в важких промислових умовах. Коробку можна встановлювати на трубу будь-якого діаметру. Клеми розраховані на електрично ток 22 А або 46А. Максимально витримується напруга 750В.

Будь-яке представлене обладнання можна купити в нашому магазині в Києві і інших містах України. Ціни на товари приємно здивують. Ви завжди зможете проконсультуватися. Ми завжди раді співпраці!


Залишити коментар

  •    

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: