Механічні термостати TC1 і TC1/XP Plus

Механічні термостати TC1 і TC1/XP Plus

Термостати TC1 і TC1 / XP Plus застосовуються в якості регулюючих термостатів для захисту від замерзання і підтримання температури, коли потрібно забезпечити регулювання температури стінок труб і резервуарів. Кожен термостат випускається в трьох варіантах, що підтримують різні діапазони регулювання температури і різні діапазони температури впливу на чутливий елемент.

Термостат TC1 кріпиться до стіни (або для монтажу на трубі за допомогою кріпильного кронштейна з нержавіючої сталі XP-1 виробництва компанії Термон1). Термостат оснащений гнучкою капілярною трубкою з оцинкованої сталі з покриттям з ПВХ, яка забезпечена сальником і пристроєм для проникнення в ізоляційний шар. Термостат TC1 / XP Plus містить монтажне пристосування, що полегшує монтаж термостата безпосередньо на трубі. Конструкція передбачає можливість введення одного нагрівального кабелю і його підключення в термостаті.

Запит кошторису

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X