Модуль управління та контролю TC 816

Модуль управління та контролю TC 816

TC816 – це модуль управління температурою і контролю за нею на базі мікропроцесора, що забезпечує підтримку великої кількості нагрівальних ланцюгів. Модуль управління і контролю забезпечує економічно ефективну роботу систем обігріву. Цей пристрій реалізує функції управління обігрівом і контролю за ним за допомогою цифрового інформаційного дисплея або віддаленого комп’ютера (поставляється окремо) як максимум для 480 нагрівальних ланцюгів.

Всі параметри управління можуть бути введені в модуль TC 816 з допомогою центрального дисплея, що забезпечує контроль за обігрівом, або за допомогою окремо програмного забезпечення по управлінню і контролю.

У робочому режимі центральний дисплей контролю за системою обігріву вказує заданий і вимірювані значення температури труби, заданий і вимірювані значення сили струму нагрівального кабелю (за бажанням), а також аварійний стан в разі його виникнення. Всі параметри вказуються на дисплеї для кожного нагрівального ланцюга окремо.

У разі необхідності другий модуль TC 816 може використовуватися в якості обмежувача температури, який зазначає задану температуру нагрівального кабелю, що вимірюється, значення температури нагрівального кабелю і аварійний стан нагрівального кабелю відповідно до необхідної температури труби, що обігрівається. Таким чином забезпечується дотримання вимог по роботі у вибухонебезпечних середовищах.

Запит кошторису

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X