Електронний модуль управління TraceNet ECM

Електронний модуль управління TraceNet ECM

Загальновизнану лінійку продуктів Thermon Terminator тепер доповнює електронний модуль управління Terminator ECM. Це найсучасніший контроллер найвищої точності, який відрізняється дуже широким діапазоном управління і може експлуатуватися в небезпечних умовах. Цей пристрій був розроблений для експлуатації в широкому температурному діапазоні і в умовах, де необхідний захист від замерзання або підтримання температури: від Арктики (-60 ° C) до пустелі (+55 ° C). ECM може працювати з великими струмами і поставляється у вигляді контролера і / або обмежувача в варіантах для монтажу на стіні або на трубі.

Він може показувати температуру в градусах Цельсія або Фаренгейту і надає безліч різних можливостей для магістральної комунікації (стандартний комунікаційний порт RS485-MODBUS, протокол RTU). Завдяки цим функціям Terminator ECM стає багатостороннім і доступним контролером для локального застосування (або монтажу на трубі) на ринку.

Запит кошторису

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X